Osiągnięcia

Osiągnięcia uczniów naszej szkoły:

 
Rok szkolny
Osiągnięcie
Imię i nazwisko ucznia
Imię i nazwisko opiekuna
2016/2017
 
Laureat wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

Agata Woźniak

Monika Socha
Finalistka wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego
 

Katarzyna Dzik

Aneta Stępniewska
Finalistka wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

Olimpia Occhipinti

Renata Szymczyk
Udział w finale wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

Sylwia Leśkiewicz

Renata Szymczyk
2015/2016
 
Laureat wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

Mateusz Kot

Renata Szymczyk
laureatka- Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Aleksandra Rynio

Małgorzata Smagieł-Occhipinti
laureatka- Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Natalia Ruśkowska

Renata Szymczyk
2014/2015
Laureatka 60. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

Wiktoria Sielwanowska

Monika Socha
Udział w finale wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

Aleksandra Ostrowska

Monika Socha
Finalistka wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

Izabela Skiba

Agnieszka Pawełek
wyróżnienie- Ogólnopolski konkurs literacki IPN "Żołnierze Wyklęci-Żołnierze Niezłomni" - etap międzywojewódzki 

Olimpia Occhipinti

Małgorzata Smagieł-Occhipinti
 2013/2014
Laureatka wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

Katarzyna Jastalska

Agnieszka Pawełek
Laureat wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Michał Leśkiewicz

Justyna Chudyba
Laureat wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

Michał Leśkiewicz

Kazimiera Kozera
Finalista wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

Michał Leśkiewicz

Renata Szymczyk
Finalistka wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Aneta Jaśkiewicz

Jolanta Celuch
Finalistka wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

Anna Jurkiewicz

Agnieszka Pawełek
laureatka - Ogólnopolski konkurs IPN "Sprzączki i guziki z orzełkiem ze rdzy...Katyń..."

Dominika Korycka

Małgorzata Smagieł-Occhipinti
  2012/2013
Laureatka wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

Paulina Binkowska

Renata Szymczyk
Laureat wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

Jakub Kucharski

Kazimiera Kozera
Finalista
wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

Michał Leśkiewicz

Kazimiera Kozera
Finalista wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Michał Leśkiewicz

Justyna Chdyba
  2011/2012
Laureat wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

Jakub Kucharski

Renata Szymczyk
Finalista wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

Filip Plata

Kazimiera Kozera
 2010/2011
 
 
Laureat  wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

Filip Plata

Kazimiera Kozera
Udział w finale wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

Filip Plata

Marek Czapla
  2008/2009
Finalistka wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

Iga Ziembicka

Renata Szymczyk
2007/2008
 
Wyróźnienie w finale VII Mazowieckiego Konkursu Ortograficznego "Ortografia na medal"

Iga Ziembicka

Renata Szymczyk
II miejsce w konkursie fizycznym "Lwiątko"

Anna Wancerz

Marek Czapla
2006/2007
I miejsce w Eliminacjach powiatowych Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Anna Wancerz

Marek Czapla
2004/2005
II miejsce w Eliminacjach powiatowych Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Izabela Markowicz

Marek Czapla
Strona zbudowana z Kopage
← Zbuduj swoją teraz