Sport

Sport

 

     

 IV EDYCJA LIGI PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW

             Wzorem lat ubiegłych, w naszym gimnazjum rozpoczęły się rozgrywki ligi piłki nożnej chłopców. Do tegorocznej edycji zgłosiło się 14 klas, rozgrywki odbywają się w soboty. Chłopcy rywalizują w trzech kategoriach wiekowych: klasy I , II i III. Z każdego rocznika zostaną wyłonione po 2 najlepsze drużyny, które w rundzie wiosennej rywalizowały będą systemem ,, każdy z każdym”.
             Trzy najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary, wyłoniony zostanie również najlepszy zawodnik rozgrywek, bramkarz i król strzelców.
             Organizatorami ligi piłki nożnej są nauczyciele wychowania fizycznego w PGG Iłża: pani Iwona Duda, pani Joanna Grudniewska, pani Anna Mazur i pan Jacek Skiba.
 
WIOSENNA RUNDA LIGI PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW ->zobacz
WYNIKI KLASYFIKACJI KLAS PO ZAKOŃCZENIU RUNDY JESIENNEJ ->zobacz
Wyniki meczy rundy jesiennej  ->zobacz
 
 
Szkolna Liga Piłki Siatkowej
Regulamin Szkolnej Ligi Piłki Siatkowej ->zobacz
 
KLASYFIKACJA KLAS TRZECICH 2015/2016 ->zobacz
KLASYFIKACJA KLAS DRUGICH 2015/2016 ->zobacz
KLASYFIKACJA KLAS PIERWSZYCH 2015/2016 ->zobacz
SYSTEM ROZGRYWEK SZKOLNEJ LIGI PIŁKI SIATKOWEJ W ROKU SZKOLNYM 2015/2016 ->zobacz
SYSTEM ROZGRYWEK SZKOLNEJ LIGI PIŁKI SIATKOWEJ W ROKU SZKOLNYM 2014/2015 ->zobacz
Wyniki spotkań finałowych PIŁKI SIATKOWEJ W ROKU SZKOLNYM 2014/2015 ->zobacz
Wyniki końcowe SZKOLNEJ LIGI PIŁKI SIATKOWEJ W ROKU SZKOLNYM 2014/2015 ->zobacz

Uczniowski Klub Sportowy „VOLLEY” IŁŻA

 
Uczniowski Klubu Sportowy „Volley” Iłża współpracuje z PGG im. Armii Krajowej w Iłży od kilku lat. Szkoła jest siedzibą stowarzyszenia. Placówka udostępnia trzy razy w tygodniu ( poniedziałki, środy, piątki ) halę sportową w godzinach popołudniowych. Funkcje trenerów w klubie pełnią nauczyciele wychowania fizycznego : Beata Drab, Andrzej Socha i Błażej Chmielnicki. W zajęciach biorą udział dziewczynki i chłopcy ze szkoły podstawowej i gimnazjum. Poza zajęciami odbywającymi się w szkole uczniowie reprezentują naszą gminę w Międzypowiatowej Lidze Piłki Siatkowej dziewcząt i chłopców, która rozgrywana jest w  dni wolne od zajęć lekcyjnych.

W ramach  współpracy z Dyrektorem Gimnazjum i Burmistrzem Iłży mamy możliwość korzystania z autokaru szkolnego.

Od roku 2012/2013 dziewczęta wszystkich roczników zdobywają pierwsze miejsca w Międzypowiatowej Lidze Piłki Siatkowej. W roku 2014/2015 do ligi dołączyli  chłopcy, którzy także osiągali czołowe lokaty. Klub współpracuje z Gminnym Zrzeszeniem Ludowych Zespołów Sportowych, w ramach którego bierze aktywny udział w organizowanych rozgrywkach. Członkowie klubu organizują turnieje okolicznościowe – o puchar Burmistrza Iłży i Prezesa Klubu.

W ramach partnerstwa gminy Iłża z Klubem Sportowym „Cerrad Czarni” Radom zawodnicy naszego klubu biorą udział w meczach rozgrywanych przez zaprzyjaźnioną drużynę. Zawodnicy klubu wraz z trenerami  corocznie wyjeżdżają na obozy letnie i zimowe służące poprawie kondycji.

Strona zbudowana z Kopage
← Zbuduj swoją teraz