Zajęcia dodatkowe

Plan zajęć pozalekcyjnych

w roku szkolnym 2015/2016

 

  
 
Nimię i nazwisko nauczyciela
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Mirosław Bernaciak
 
 
 
12.55-13.40-grafika komp.
 
Elżbieta Bieniek
7.30-8.15koło Caritas 
 
 
 
13.45-15.20-koło Caritas 
Marzenna Bródka
7.00-8.00-konsultacje z chemii
11.05-11.50-świetlica
 
 


 
Małgorzata Strzębała
 
 
11.50-12.50-świetlica
 
12.55-13.40-zaj. wyrów. z matematyki
 
Justyna Chudyba
7.30-8.15 -zaj. wyrównawcze
 
 7.30-8.15-przygotowanie do egzaminu
 7.30-8.15- koło historyczne
 
Maria Czapla
 
 
 12.55-13.40-zaj. wyrów.
13.45-14.30 - koło matematyczne
 13.45-14.30-zaj. wyrów.
 
Marek Czapla
 
 
 
12.55-14.30-zaj. wyrów.
13.45-14.30-zaj. wyrów.
Bożena Dąbrowska
 13.45-14.30-zaj. dodatkowe
 
 13.45-14.30-zaj. wyrów.
 
 
Beata Drab
Liga siatkówki
Czwartek – 13.45-14.30- piłka ręczna dziewcząt
Iwona Duda
Liga piłki nożnej dziewcząt
Wtorek – 13.45 – 15.15
Dorota Dziura
12.55-13.40-koło biolog.
13.45-14.30-zaj. wyrów
 12.55-13.40 koło biologiczne
 
 
 
Anna Grabska
 7.30-8.15-zaj. wyrów
 
 
 
 7.30-8.15-zaj. wyrów
Joanna Grudniewska
Liga piłki nożnej 
M. Jabłońska
-Wójcik
 
12.55-13.40-koło j. ang.
13.45-14.55-przyg.do egz
 
 12.55-13.40 - koło j.angielskiego
 
Michał Koriat
Piłka ręczna chłopców : poniedziałek i czwartek – 13.45 – 14.30
Aneta Kostecka
 
12.55-13.40-zaj. z biologii
13.45 -14.35 koło biologiczne
 12.55-13.40 - zaj. dodatkowe z j.polskiego
 12.55-13.40 - zaj. dodatkowe z biologii
 
Kazimiera Kozera
 
 7.30-8.15 koło chemiczne
 
 12.55-13.40-koło chemiczne
12.55-13.40-koło chemiczne
13.45-14.30 koło chemiczne
Marzena Kucharska
 
 13.45-15.15-koło inform.
 13.45-14.30-koło inform.
 
 
Sławomir Kurek
 
 7.30-8.15-zaj. wyrównawcze
13.45-14.30-zaj. muzyczne
 
 
 
Beata Marzec
 
12.55-13.40- koło j.ang.
13.45-15.00-zaj.wyrów.
 
 
 
Anna Mazur
Liga piłki nożnej
Piłka siatkowa : wtorek 13.45 – 14.30
Ewa Moskwa
7.30-8.15- zaj. wyrównawcze
 12.55-13.40-zaj. wyrów.
13.45-14.30 koło matematyczne
 
 
Marek Nowek
 13.45-14.30-koło informatyczne
 
12.45-13.40 -koło informatyczne
 
 
Justyna Pacholczak
 13.45-14.30-zaj. wyrównawcze
 12.55-13.40-zaj. wyrównawcze
 
 
 
Dorota Paczyńska
7.30-8.15-koło matematyczne
 
 
 
 7.30-8.15-zaj. wyrów.
12.55-13.40 zaj. wyrównawcze
Agnieszka Paździor
 
 
 
12.05-12.50 i 12.55-13.40-świetlica
 
Aneta Banaszczyk
 7.30-8.15-zaj. wyrów. z matematyki
 7.30-8.15-zaj. wyrów. z matematyki
13.45-14.30 - koło matematyczne
 
 
 
Agnieszka Pawełek
 7.30-8.15- koło polonistyczne
 7.30-8.15- zaj. dodatkowe
 
 
12.55-13.40-zaj. wyrów.
Grażyna Podgórska
 
 8.20-9.05-świetlica
 13.40-14.25-koło plastyczne
 
Anna Rokosz
 12.55-13.40
13.45-14.30-koło j. ang
 
 
7.30-8.15-przyg.do egzam.
 
Jacek Skiba
Liga piłki nożnej 
Lekkoatletyka - biegi
Danuta Skórkiewicz
 
 
 12.05-13.40-świetlica
 
 
M. Smagieł-Occhipinti
  7.30-8.15-koło polonistyczne
 
 7.30-8.15-zaj. dod.
13.45-14.30-zaj. dod
 
Andrzej Socha
13.45-14.30-piłka siatkowa dziewcząt
 
 13.45-14.30-piłka siatkowa dziewcząt
 
 13.45-14.30-piłka siatkowa dziewcząt
Monika Socha
 12.55-13.40 koło polonistyczne
 7.30-8.15-zaj. dodatkowe
   
 12.55-13.40-zaj. dodatkowe
Elżbieta Stajniak
 12.55 - 13.40 konsultacje z geografii
 
 
 10.00-10.45 świetlica
7.30-8.15-konsul.z geog.
12.05-13.50-świetlica
Aneta Stępniewska
 13.45-14.30-zaj. wyrów
 
 
 
 
Renata Szymczyk
 7.30-8.15 zaj. dod. przygotowanie do egzaminu
 13.45-15.15-koło polonistyczne
13.45-14.30- przygotowanie do egzaminu
 13.45-14.30- praca z uczniem zdolnym
 
M.Trepner-Polakowska
 
 

 
 
 
Wanda Trzos
 
 
 
 11.05-11.50-świetlica
 10.00-10.45- świetlica
Irina Vasileva
 
 
 13.45-14.30-zaj. wyrównawcze
 
 
Sylwia Kosterna
 15.00-17.00-dyżur psychol.
 
12.30-13.30-zaj.socjoterap
 
 
Anna Jaśkiewicz
 
13.00-14.00-zaj.kor-komp
 7.15-8.15 -zaj.kor-komp
 
 
Urszula Skiba
Gimnastyka korekcyjna:
poniedziałek 13.45-14.30
środa 13.45-14.30
piątek 12.55-13.40
Błażej Chmielnicki
 
 Piłka siatkowa chłopców 13.45-14.30
 
 
 
 Aneta Pała
 
 
 
 12.55-13.40-koło j. ang.
13.45-14.30-zaj. wyrów.
 
 
 
 
 
Strona zbudowana z Kopage
← Zbuduj swoją teraz